Wybór studiów

Bramki antykradzieżowe, Budownictwo, Zawory grzybkowe Możliwość komentowania Wybór studiów została wyłączona 203
Wybór studiów
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_nieruchomosci54.jpgJestem teraz na etapie wyboru studiów. Wydaje się to trudne, ponieważ interesuję się wieloma rzeczami i nie wiem, z którymi wiązać swoją przyszłość. Chciałabym ponadto zarabiać kiedyś w miarę rozsądne pieniądze. Dosyć ciekawa wydaje mi się architektura, ale nie jako osobny kierunek, tylko element czegoś większego.
Bo na przykład bardzo ciekawi mnie historia sztuki, a w jej obrębie architektura sakralna. Lubię zwiedzać kościoły, zwłaszcza stare, często wybieram się do nich ze szkicownikiem i rysuję drobne fragmenty, które mnie specjalnie zaciekawiły.
Problem w tym, że historia sztuki to nie jest chyba zbyt dochodowy kierunek. Może więc iść w zupełnie inną stronę i poszukać czegoś, co daje większą szansę na zarobek? Myślałam, że mogłaby to być na przykład architektura krajobrazu. Coraz więcej osób potrzebuje kogoś, kto zaprojektuje im ogród, nie mówiąc już o możliwych zleceniach z zieleni miejskiej. Tak, chyba to będzie najlepszy wybór, jakiego mogę dokonać w tej sytuacji. Pomyślę o tym.

Podobne wpisy o architekturze i nieruchomościach:

Author

admin

Related Articles

Apartamenty wynajem biuro nieruchomości Kraków, Warszawa - http://nieruchomosci-biuro.eu/

Search

Back to Top

sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, wynajem igłofiltrów elastycznych, Vetrex Radom okna, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23, mezoterapia vivaderm, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, tablice aluminiowe Paraga Centrum, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, separator koalescencyjne z bypassem