Tani dom z dala od miasta

Deska tarasowa modrzew syberyjski, Nieruchomości 1 komentarz do Tani dom z dala od miasta 168
Tani dom z dala od miasta
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Piękno góralskiej architekturyPonad wszelką wątpliwość tanie, ekonomiczne domy położone z dala od zgiełku wielkiej aglomeracji miejskiej wiążą się z pewnymi atutami oraz mankamentami.

Zaletą takich nieruchomości jest relatywnie niska cena, wynikająca bezpośrednio z takiego oto faktu, iż nie ma zbyt wielu chętnych do zamieszkania w tym odludnym iście miejscu. Innym plusem jest też możliwość obcowania z fauną, florą i przyrodą (jeżeli ktoś to lubi).

Minusami takich nieruchomości jest czasem wiejska architektura (samej interesującej nas nieruchomości, jak i posiadłości okolicznych), jednakże to dopiero preludium. Ogromnym mankamentem dla wielu osób będzie tu z pewnością brak anonimowości. Dużo trudności dla osób mieszkających na zupełnych peryferiach nastręcza też dojeżdżanie do rozmaitych miejsc: do pracy, do sklepu, do urzędu do banku, do opery, do kina, do teatru, na lotnisko, na dworzec autobusowy bądź też kolejowy, nawet i na przystanek trolejbusowy itd.

Dlatego też, trzeba starannie rozważyć czy mieszkanie na peryferiach jest na pewno dobre dla nas.

Podobne wpisy o architekturze i nieruchomościach:

Author

Related Articles

Apartamenty wynajem biuro nieruchomości Kraków, Warszawa - http://nieruchomosci-biuro.eu/

Search

Back to Top

osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, wynajem igłofiltrów stalowych, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, separator koalescencyjne z bypassem, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, przenośniki rolkowe Primacon