Prezenty pod choinkę

Architektura, Fundamentowanie, Zawory grzybkowe Możliwość komentowania Prezenty pod choinkę została wyłączona 151
Prezenty pod choinkę
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_budownictwo7.jpgWłaśnie przygotowuję prezenty pod choinkę, bo to już przecież ten czas. Nie lubię tego robić, zawsze mam z tym problem. Dobrze, że moi bliscy mają sprecyzowane zainteresowania, dzięki temu będzie mi łatwiej. Mamę na przykład bardzo interesuje architektura. Kupuje różne książki i albumy, czasem sama fotografuje co ciekawsze miejsca. Myślę, że w jej przypadku zdecyduję się na jakąś nowość wydawniczą.
Z siostrą będzie podobnie – ją interesuje architektura krajobrazu. Nie tylko zresztą teoretycznie. Udało jej się dostać do firmy, która projektuje tereny zielone w naszym mieście i jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Dla niej też zapewne uda mi się znaleźć jakąś ciekawą książkę.
Swoją drogą to ciekawe. Dwie kobiety w tej samej rodzinie i podobne zainteresowania. Ale tylko pozornie. Mamę interesuje architektura miejska, siostrę raczej przestrzeń wiejska. Czasem kłócą się, która opcja jest lepsza czy ciekawsza. Ale dzięki temu nie mam problemów z robieniem prezentów zarówno dla mamy, jak i siostry.

Podobne wpisy o architekturze i nieruchomościach:

Author

Related Articles

Apartamenty wynajem biuro nieruchomości Kraków, Warszawa - http://nieruchomosci-biuro.eu/

Search

Back to Top

taśmy transportujące Primacon, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, salon kosmetyczny N25, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, taśmy transportowe Primacon, Umywalka narożna Simas Arcade, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04