Prezenty pod choinkę

Architektura, Fundamentowanie, Zawory grzybkowe Możliwość komentowania Prezenty pod choinkę została wyłączona 189
Prezenty pod choinkę
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_budownictwo7.jpgWłaśnie przygotowuję prezenty pod choinkę, bo to już przecież ten czas. Nie lubię tego robić, zawsze mam z tym problem. Dobrze, że moi bliscy mają sprecyzowane zainteresowania, dzięki temu będzie mi łatwiej. Mamę na przykład bardzo interesuje architektura. Kupuje różne książki i albumy, czasem sama fotografuje co ciekawsze miejsca. Myślę, że w jej przypadku zdecyduję się na jakąś nowość wydawniczą.
Z siostrą będzie podobnie – ją interesuje architektura krajobrazu. Nie tylko zresztą teoretycznie. Udało jej się dostać do firmy, która projektuje tereny zielone w naszym mieście i jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Dla niej też zapewne uda mi się znaleźć jakąś ciekawą książkę.
Swoją drogą to ciekawe. Dwie kobiety w tej samej rodzinie i podobne zainteresowania. Ale tylko pozornie. Mamę interesuje architektura miejska, siostrę raczej przestrzeń wiejska. Czasem kłócą się, która opcja jest lepsza czy ciekawsza. Ale dzięki temu nie mam problemów z robieniem prezentów zarówno dla mamy, jak i siostry.

Podobne wpisy o architekturze i nieruchomościach:

Author

admin

Related Articles

Apartamenty wynajem biuro nieruchomości Kraków, Warszawa - http://nieruchomosci-biuro.eu/

Search

Back to Top

Primacon taśmy transportowe, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, płytki łazienkowe Apavisa, gabloty korkowe Paraga Centrum, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, gabloty szklane Paraga Centrum, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500