Funkcjonalność, a design

Architektura, Montaż smd i tht Możliwość komentowania Funkcjonalność, a design została wyłączona 184
Funkcjonalność, a design
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Architekt wnętrz  (1)Funkcjonalność jest podstawową kategorią, w oparciu o którą funkcjonuje taka dziedzina jak architektura wnętrz, co w ostatnim czasie jest coraz częściej brane pod uwagę przez osoby chcące rozplanować swoją przestrzeń życiową. Choć widoczna jest również tendencja do zakupu przedmiotów, które są tylko i wyłącznie elementem designu, czyli stanowią jeden z elementów wystroju wnętrza i nie posiadają raczej żądnej praktycznej funkcji.

Obecnie jednak każdy architekt wnętrz przy planowaniu przestrzeni zwraca szczególną uwagę na połączenie tych dwóch cech ? funkcjonalności i designu. Przykładem mogą być takie elementy wyposażenia wnętrza, jak krzesło czy też fotel ? które oprócz tego, że będzie spełniało funkcję siedziska, jest też zwykle w jakiś ciekawy sposób zaprojektowane. Może posiadać na przykład kształt imitujący fale. Zaś dodatkowy element designu może tu stanowić jakieś interesujące obicie z tkaniny, bądź ciekawe wykończenie za pomocą elementów drewnianych, czy to skórzanych. Połączenie owych dwóch cech w efekcie daje zwykle świetny element, który w interesujący sposób dopełnia całą przestrzeń.

Podobne wpisy o architekturze i nieruchomościach:

Author

Related Articles

Apartamenty wynajem biuro nieruchomości Kraków, Warszawa - http://nieruchomosci-biuro.eu/

Search

Back to Top

tanie taxi ketrzyn, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych