Funkcjonalność, a design

Architektura, Montaż smd i tht Możliwość komentowania Funkcjonalność, a design została wyłączona 190
Funkcjonalność, a design
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Architekt wnętrz  (1)Funkcjonalność jest podstawową kategorią, w oparciu o którą funkcjonuje taka dziedzina jak architektura wnętrz, co w ostatnim czasie jest coraz częściej brane pod uwagę przez osoby chcące rozplanować swoją przestrzeń życiową. Choć widoczna jest również tendencja do zakupu przedmiotów, które są tylko i wyłącznie elementem designu, czyli stanowią jeden z elementów wystroju wnętrza i nie posiadają raczej żądnej praktycznej funkcji.

Obecnie jednak każdy architekt wnętrz przy planowaniu przestrzeni zwraca szczególną uwagę na połączenie tych dwóch cech ? funkcjonalności i designu. Przykładem mogą być takie elementy wyposażenia wnętrza, jak krzesło czy też fotel ? które oprócz tego, że będzie spełniało funkcję siedziska, jest też zwykle w jakiś ciekawy sposób zaprojektowane. Może posiadać na przykład kształt imitujący fale. Zaś dodatkowy element designu może tu stanowić jakieś interesujące obicie z tkaniny, bądź ciekawe wykończenie za pomocą elementów drewnianych, czy to skórzanych. Połączenie owych dwóch cech w efekcie daje zwykle świetny element, który w interesujący sposób dopełnia całą przestrzeń.

Podobne wpisy o architekturze i nieruchomościach:

Author

admin

Related Articles

Apartamenty wynajem biuro nieruchomości Kraków, Warszawa - http://nieruchomosci-biuro.eu/

Search

Back to Top

laweta Golub-Dobrzyń, taśmy transportujące Primacon, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, geodeta Chełmża, Balistyka dla snajperów Ejsmont, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, przeszczep chrząstki warszawa, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02