Co jest najważniejsze w inwestowaniu w nieruchomości?

Budownictwo, Najcieplejsze okna PCV, Zawory grzybkowe Możliwość komentowania Co jest najważniejsze w inwestowaniu w nieruchomości? została wyłączona 166
Co jest najważniejsze w inwestowaniu w nieruchomości?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_nieruchomosci.jpgInwestowanie w nieruchomości jest bardzo dochodowe, jednak jest też bardzo trudne i na ogół – trwa bardzo długo, nawet parę lat. Często decydującą rolę grają tutaj emocje.

Musisz się nauczyć nad nimi panować i traktować nieruchomość wyłącznie jako okazję do naprawdę dużego albo stosunkowo małego, ale regularnego zarobku. Co jest jednak najważniejsze w wyborze mieszkania, domu czy działki, na który zdecydujemy się „postawić”? Oczywiście jest to „architektura” otoczenia. Mam tutaj na myśli to, jak wygląda teren dookoła interesującej nas nieruchomości. Czy mamy dostęp do miejsc, do których każdy chce mieć możliwie najbliżej? Dla przykładu można tu podać szkoły, place zabaw, galerie handlowe, przystanki, parki, deptaki itd. Rozglądaj się dookoła zanim coś wybierzesz. To nie jest mieszkanie dla Ciebie, ale to nic nie zmienia – patrz na to tak, jakbyś Ty miał tam mieszkać – w końcu „klient, nasz Pan”. Ma on być zadowolony, a widząc dużą, dobrze naświetloną w ciągu dnia przestrzeń z szybkim dostępem do elementów, które wymieniłem – jak najbardziej będzie.

Pomyśl nad jedną rzeczą – ruderę, jeśli tylko nie znajduje się w walącej się kamienicy – możesz wyremontować, ale otoczenia nie zmienisz.

Podobne wpisy o architekturze i nieruchomościach:

Author

admin

Related Articles

Apartamenty wynajem biuro nieruchomości Kraków, Warszawa - http://nieruchomosci-biuro.eu/

Search

Back to Top

Listwa oświetleniowa mardom mdb100, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, przeszczep chrząstki warszawa, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, gabloty korkowe Paraga Centrum, radio taxi ketrzyn, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, mezoterapia vivaderm, wynajem igłofiltrów stalowych