Architektura – czy warto studiować?

Nieruchomości, Płyty poliwęglanowe, Zawory grzybkowe Możliwość komentowania Architektura – czy warto studiować? została wyłączona 170
Architektura – czy warto studiować?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_architektura6.jpgArchitektura to bardzo ciekawy i wymagający kierunek. Wymaga nie tylko umiejętności rysowania, ale i logicznego myślenia oraz zdolności technicznych. Oprócz skończonych studiów, dla zawodu architekta bardzo ważna jest praktyka, którą zdobywa się na budowie i w biurach, żeby zdobyć potrzebne uprawnienia. Jest to jednak bardzo satysfakcjonujące, kiedy nasze projekty przenoszą się z kartki do rzeczywistości.
Architekt to zawód, który łączy cechy artyzmu i szaleństwa z wykonywaniem całej masy przyziemnych rzeczy takie sporządzanie kosztorysów, rysunków technicznych, projektów elewacji, planów zagospodarowania przestrzennego, instalacji, konstrukcji, opisów technicznych i projektów komputerowych.
Bardzo ważna jest w tym zawodzie umiejętność planowania, staranność i dokładność.Przestrzeń i pieniądze zwykle bardzo ograniczają architekta. Tych nigdy nie ma dosyć, dlatego analiza możliwości finansowych jest dla architekta kluczowa.
Architektura to kierunek studiów, który wymaga umiejętności ścisłych i humanistycznych jednocześnie.

Podobne wpisy o architekturze i nieruchomościach:

Author

admin

Related Articles

Apartamenty wynajem biuro nieruchomości Kraków, Warszawa - http://nieruchomosci-biuro.eu/

Search

Back to Top

gabloty korkowe Paraga Centrum, Primacon przenośniki rolkowe, Lampa wisząca Gracia 40cm, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, Primacon taśmy transportujące, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500